avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 345 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Buna ziua! De unde as putea lua adeverința de șomer ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Buna ziua! De unde as putea lua adeverința de șomer neindemnizat? ...

Buna ziua! De unde as putea lua adeverința de șomer neindemnizat? Va mulțumesc anticipat!
Cel mai recent răspuns: Clau Eve , utilizator 21:52, 3 Ianuarie 2021
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
De la AJOFM puteti solicita o astfel de adeverinta.
Va mulțumesc frumos pentru răspuns! O seară bună!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Cursuri gratuite ajofm marinamaxim13 marinamaxim13 Buna seara. De cateva zile ma gandesc sa ma inscriu la un curs de formare profesionala din cadrul ANOFM, insa vreau sa beneficiez de el gratuit. Eu am absolvit ... (vezi toată discuția)
Intrebare referitoare la un curs de reconversie inceput prin intermediul ajofm VASILENCO MIHAELA VASILENCO MIHAELA Va rog am o nelamurire si astept un raspuns cu toata seriozitatea la urmatoarea problema : Am fost somera ( ultima viza a fost in luna decembrie 2010), din ... (vezi toată discuția)
Ajutor de somaj ella04 ella04 buna seara.....am si eu o nelamurire in urma cu 9 luni am fost data in somaj ,in astea 9 luni intrand si alea 3 luni .........la terminarea somajului am ... (vezi toată discuția)