Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Buna ziua! De unde as putea lua adeverința de șomer ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Buna ziua! De unde as putea lua adeverința de șomer neindemnizat? ...

Buna ziua! De unde as putea lua adeverința de șomer neindemnizat? Va mulțumesc anticipat!
De la AJOFM puteti solicita o astfel de adeverinta.
Va mulțumesc frumos pentru răspuns! O seară bună!