Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... DAUNE MATERIALE
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

DAUNE MATERIALE

Care este modalitatea sigura de a obtine daune materiale pentru interzicerea nefolosintei unei magazii/ depozit de materiale/ , cu o suprafata utila de 110mp. timp de 10 ani?
Puteti solicita contravaloarea lipsei de folosință pt ultimii 3 ani,pt restul perioadei a
Inintervenit presctiptia.Modalitayea sigură este să discutați cu un av.