Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Buna ziua.Daca la termenul de revocare a pedepsei pe ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Buna ziua.Daca la termenul de revocare a pedepsei pe motiv ca ...

Buna ziua.Daca la termenul de revocare a pedepsei pe motiv ca nu am platit toata suma catre spitalul judetean se poate revoca pedeapsa?Precizez ca sunt o persoana cu handicap locomotor si nu am avut posibilitatea de a platii toata suma.Am facut un angajament de plata cu spitalul ca sa platesc in rate.
Ați mai întrebat.