Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna, Daca plec in deplasare in interes de firma luni ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna, Daca plec in deplasare in interes de firma luni la 0ra ...

Buna,
Daca plec in deplasare in interes de firma luni la 0ra 10.00 si ma reintorc miercuri la ora 18.00, pentru cate zile trebuie sa primesc diurna?
2 sau 3?
eu stiam ca, daca intr-o zi esti plecat mai mult de 12 ore...se primeste diurna pentru acea zi
2 zile jumatate