Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... Buna ziua, In perioada in care functionarul public, ...
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

Buna ziua, In perioada in care functionarul public, suspendat ...

Buna ziua,
In perioada in care functionarul public, suspendat la cerere, 3 ani, este numit in aparatul central, cum trebuie operat?
El nu face cerere reluare activitate.
Se constata suspendrea de drept?
Raportul de serviciu fiind suspendat la cerere, fara solicitare reluare activitate, nu ai ce constata?
Multumesc!
Rezolvat