avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 446 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Fals in acte şi fals sub semnãturã privatã. Dacã ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Fals in acte şi fals sub semnãturã privatã. Dacã angajatorul ...

Fals in acte şi fals sub semnãturã privatã.
Dacã angajatorul ulterior nu recunoaşte o adeverințã de venit ce consecințe poate avea asupra mea?
Cel mai recent răspuns: Alexandra Dogaru , Avocat 13:42, 26 Ianuarie 2021
Ar trebui studiat dosarul de urmărire penală și găsită cea mai bună strategie raportat și la înscrisurile aflate la dosar.
Mulțumesc pentru rãspuns şi timpul acordat.
Cu drag!

cristina9696 a scris:

Mulțumesc pentru rãspuns şi timpul acordat.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Falsificare semnatura privata si uz fraudulos a stampilei Credit Star Credit Star buna ziua, am descoperit acum cateva zile ca o fosta colaboratoare si-a completat o adeverinta de venit falsa, in care mi-a falsificat semnatura mea, eu fiind ... (vezi toată discuția)
În cazul unei adeverințe de venit pe care ulterior angajatorul ... cristina9696 cristina9696 În cazul unei adeverințe de venit pe care ulterior angajatorul nu-l recunoaşte ce se poate întâmpla? La începutul anului am prut sã refinanțãm cu ... (vezi toată discuția)
În cazul unei adeverințe "false" ce mi se poate întâmpla? ... cristina9696 cristina9696 În cazul unei adeverințe \"false\" ce mi se poate întâmpla? Am vrut sã facem o refinanțare a unui credit pentru care am cerut o adeverințã de venit. ... (vezi toată discuția)