Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Fals in acte şi fals sub semnãturã privatã. Dacã ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Fals in acte şi fals sub semnãturã privatã. Dacã angajatorul ...

Fals in acte şi fals sub semnãturã privatã.
Dacã angajatorul ulterior nu recunoaşte o adeverințã de venit ce consecințe poate avea asupra mea?
Ar trebui studiat dosarul de urmărire penală și găsită cea mai bună strategie raportat și la înscrisurile aflate la dosar.
Mulțumesc pentru rãspuns şi timpul acordat.
Cu drag!

cristina9696 a scris:

Mulțumesc pentru rãspuns şi timpul acordat.