Forum AvocatNet Italia Relatia cu autoritatile buna seara.as vrea sa stiu daca imi fac codice fiscal ...
Discuție deschisă în Relatia cu autoritatile

buna seara.as vrea sa stiu daca imi fac codice fiscal in italia ...

buna seara.as vrea sa stiu daca imi fac codice fiscal in italia ,asta inseamna ca sunt si rezident aici?.tin sa mentionez ca eu sunt venit in italia cu,copilul la spital si trebuie sa stau mai mult timp pe aici.si am nevoie de codice fiscal pentru diferite opertiuni.ma intereseaza mai mult acest aspect deoarece sunt cu masina personala aici care este inmatriculata in romania si as vrea sa stiu daca am probleme in a circula cu ea aici.multumesc.
sergyu79, utilizator