Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale PENTRU DOSARUL DE INFIINTARE SRL DACA SUNT 2 ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

PENTRU DOSARUL DE INFIINTARE SRL DACA SUNT 2 ADMINISTRATORI CEREREA ...

PENTRU DOSARUL DE INFIINTARE SRL DACA SUNT 2 ADMINISTRATORI CEREREA DE INREGISTRARE SE FACE PE AMBII SAU DOAR UNUL DINTRE ADMNISTRATORI ? LA FEL SI DECLARATIA MODEL 2 TREBUIE FIECARE IN PARTE SA FACA SAU DOAR UNUL ? MULTUMESC
Buna ziua
Se depune o singura cerere de inregistrare si o singura declaratie model 2.
Semneaza oricare dintre administratori.