Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida dublă şi ... Completare D112
Discuție deschisă în Contabilitate - partida dublă şi obligaţii fiscale declarative pentru societăţile comerciale

Completare D112

Cum procedati in cazul contractelor de munca part-time care au mai putin de 1 ora/zi / 5 ore/ saptamana (exemplu- 3 ore lucrate/ saptamana) pentru a se reliefa corect in D112 a timpului lucrat?
george-neagu, moderator
Vă referiți la cei care au încheiat un CIM cu, de exemplu, 6 ore/lună?
Da,