Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - impozit pe venitul ... 1.500 lei/lună neimpozabili pentru plata creșelor ...
Discuție deschisă în Fiscalitate - impozit pe venitul microîntreprinderilor

1.500 lei/lună neimpozabili pentru plata creșelor și grădinițelor?

Buna ziua
Sunt angajata la o societate care plateste impozit pe venit. Se aplica si in acest caz 1.500 lei/lună neimpozabili pentru plata creșelor și grădinițelor?
Multumesc anticipat!
george-neagu, moderator