Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... cunoaste cineva un avocat de la tribunalul judetean ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

cunoaste cineva un avocat de la tribunalul judetean giurgiu

puteti sa-mi recomandati un avocat din giurgiu si poate o adresa de email ori de telefon
Cel mai bine cred ca ar fi sa consultati dvs.catalogul consultantilor.
www.avocatnet.ro/content/con...
Nu este obligatoriu sa aveti un avocat din Giurgiu ... puteti sa-l luati si din judetele invecinate ...:)
Ce obiect are litigiu pentru care solicitati un avocat?