avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 344 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... cunoaste cineva un avocat de la tribunalul judetean ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

cunoaste cineva un avocat de la tribunalul judetean giurgiu

puteti sa-mi recomandati un avocat din giurgiu si poate o adresa de email ori de telefon
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 09:08, 3 Ianuarie 2010
Cel mai bine cred ca ar fi sa consultati dvs.catalogul consultantilor.
www.avocatnet.ro/content/con...
Nu este obligatoriu sa aveti un avocat din Giurgiu ... puteti sa-l luati si din judetele invecinate ...:)
Ce obiect are litigiu pentru care solicitati un avocat?

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Consultant legal/fiscal/contabil in pitesti neteffect neteffect Caut un consultant in domeniul legal/fiscal/contabil din Pitesti. In principiu poate sa fie de oriunde daca poate sa ofere consultanta online ... (vezi toată discuția)
Contract de munca CARASSEVERIN CARASSEVERIN Buna seara, Am rugamintea sa-mi recomandati 2-3 avocati specializati pe contracte de munca. Va multumesc mult. O seara buna (vezi toată discuția)
Caut avocat barou valcea yamada yamada Imi recomandati un avocat bun din baroul Valcea intr-un proces penal de furt in care sunt parte vatamata. Multumesc. (vezi toată discuția)