Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Dezbatere succesiune. Pot dezbate succesiunea de pe ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Dezbatere succesiune. Pot dezbate succesiunea de pe parinti abi ...

Dezbatere succesiune. Pot dezbate succesiunea de pe parinti abi decedati de mult timp, on line? multumesc.
Fabuloasa întrebarea,nu este posibil asa ceva nu a fost si probabil nu o sa fie vreodată posibil..Eventual dacă sunteți plecată din țară sau aveti alte probleme,imputerniciti pe ci neva printr-,o procura să deschidă succesiunea în numele dvs la un notar public competent
Multumesc, avand in vedere aceasta situatie si nimeni nu st ie cit va dura, m a gindeam ca e posibil.
Avetindreptul de a angaja avocat on-line și se va ocupa acesta de tot cazul, inclusiv cu reprezentarea in fata instantei.
Oricum, pentru sesizarea instantei trebuie sa va facă formele scrise un avocat.
Multumesc,,,deci ca urmare exista o cale on-line, multumesc frumos.
Pentru a angaja avocatul fara sa fie necesar sa ieșiți din casa.
Plata se poate face prin banca, tot la.fel si taxele catre stat.
Avocatul va umbla si va face tot.