Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida dublă şi ... Anexe la bilantul pentru anul 2020, o microentitate?
Discuție deschisă în Contabilitate - partida dublă şi obligaţii fiscale declarative pentru societăţile comerciale

Anexe la bilantul pentru anul 2020, o microentitate?

Ce trebuie sa anexeze la bilantul pentru anul 2020, o microentitate?
george-neagu, moderator
Balanța de verificare, procesul verbal de aprobare a bilanțului și repartizarea profitului, raportul de gestiune și prima pagina a bilanțului cu semnăturile.