Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - impozit pe venitul ... Impozitare in constructii
Discuție deschisă în Fiscalitate - impozit pe venitul microîntreprinderilor

Impozitare in constructii

BUNA ZIUA
CU CE LUNA POT TRECE LA IMPOZITARE IN CONSTRUCTII DACA IN ANUL 2020 AM REALIZAT CIFRA DE AFACERI IN CONSTRUCTII IN PONDERE DE 64% IN IANUARIE 76% SI IN FEBRUARIE 80%
MULTUMESC
george-neagu, moderator