Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe profit Impozit profit - 1500 lei/luna educatie timpurie
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe profit

Impozit profit - 1500 lei/luna educatie timpurie

Buna ziua, cum se procedeaza in cazul decontarii cheltuielilor cu educatia timpurie si cu sponsorizarea, amandoua urmeaza acelasi regim? Mai intai se deduce din impozit sponsorizarea si apoi cheltuielile cu educatia timpurie de 1500 lei/luna de copil de angajat. Exista vreo interdictie de a le folosi pe amandoua?
george-neagu, moderator