Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Daca ai grupa de munca ( I sau II) poti solicita ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Daca ai grupa de munca ( I sau II) poti solicita pensie anicipata ...

Daca ai grupa de munca ( I sau II) poti solicita pensie anicipata ?
Da.
Daca se indeplineste conditia de stagiu complet + 8 si daca reducerea datarata grupei este mai mica de 5 ani.