Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua! Poate o persoana sa aiba contract ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua! Poate o persoana sa aiba contract individual de munca ...

Buna ziua!
Poate o persoana sa aiba contract individual de munca de 8 ore cu o primarie si contract de prestari servicii cu Primaria respectiva in acelasi timp?
Sunt aceleasi activitati ?