avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 157 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua! Poate o persoana sa aiba contract ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua! Poate o persoana sa aiba contract individual de munca ...

Buna ziua!
Poate o persoana sa aiba contract individual de munca de 8 ore cu o primarie si contract de prestari servicii cu Primaria respectiva in acelasi timp?
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 13:33, 25 Februarie 2021
Sunt aceleasi activitati ?

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Contract de colaborare ralmew ralmew am un CIM cu o SC de 8 ore.pot incheia un contract de colaborare cu un SRL cu 2sau4 ore conform Codului Muncii.cum trebuie procedat? (vezi toată discuția)
Angajare temporara tudorsad tudorsad Buna ziua, Intr-o asociatie non-profit, vrem sa colaboram cu niste persoane fizice pe care sa le platim, in baza unui contract. Pentru a ocoli ... (vezi toată discuția)
Contract prestari servicii adinaadina adinaadina Buna ziua! Am si eu o rugaminte, puteti sa imi spuneti si mie daca se poate incheia contract prestari servicii cu o persoana fizica pentru a face curatenie ... (vezi toată discuția)