Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Bună ziua ! Cât costă cadastrul pentru o casă la ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Bună ziua ! Cât costă cadastrul pentru o casă la țară, ...

Bună ziua !
Cât costă cadastrul pentru o casă la țară, construită inainte de 1914 cu o suprafață de 90 m.p. + 2800 m.p. suprafață arabilă ? Casa a suportat imbunătătiri repetate și chiar constructia unor anexe.
Mulțumesc anticipat !
Buna ziua. Consultati mai multi cadastristi, si negociati, pentru ca nu sunt costuri fixe.Posibil sa aveti nevoie si de un avocat, daca nu aveti acte care sa corespunda.