avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 530 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Coduri pentru PFA/II
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Coduri pentru PFA/II

Buna ziua,
Urmeaza sa imi iau certificatul de acreditare pentru Lucrator in arte combinate (Cod cor 532903).
Ulterior imi voi deschide un PFA sau II pe aceasta formare.
Intrebarea mea este daca mai pot pune si alte coduri CAEN pe acest PFA/II sau doar cel de lucrator in arte combinate?
Multumesc anticipat
Ultima modificare: Vineri, 5 Martie 2021
laurafrincu, utilizator

Alte discuții în legătură

Procedura deschidere cabinet meloterapie tina_gheorghe tina_gheorghe Buna ziua, sunt profesor de muzica, am 2 certificate de Lucrator prin arte combinate obtinute prin absolvirea a 2 module de initiere si perfectionare in ... (vezi toată discuția)
Eu am terminat literele, pot tine meditatii pentru clasele a ... Miclaus Bianca Miclaus Bianca Eu am terminat Literele, pot tine meditatii pentru clasele a VIII a-a XII a si in primavara voi termina si Conversia pe educator-invățător. Pot să-mi fac ... (vezi toată discuția)
pfa pictura handmade buna ziua doresc sa îmi deschid un pfa cu produse handmade ( ... CioraAna CioraAna Buna ziua doresc sa îmi deschid un PFA cu produse handmade ( căni ,pahare, tablouri , portofele, agendă , ceasuri de perete, cutii de bijuterii , cercei și ... (vezi toată discuția)