Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Coduri pentru PFA/II
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Coduri pentru PFA/II

Buna ziua,
Urmeaza sa imi iau certificatul de acreditare pentru Lucrator in arte combinate (Cod cor 532903).
Ulterior imi voi deschide un PFA sau II pe aceasta formare.
Intrebarea mea este daca mai pot pune si alte coduri CAEN pe acest PFA/II sau doar cel de lucrator in arte combinate?
Multumesc anticipat
laurafrincu, utilizator