avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 825 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna seara,sti cumva daca au intrat in vigoare ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna seara,sti cumva daca au intrat in vigoare normativele legii ...

Buna seara,sti cumva daca au intrat in vigoare normativele legii 239/2020? Normele de aplicare a legii,care sunt? Multumesc
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 18:10, 11 Martie 2021
Nu există norme de aplicare.
Sti cumva in baza a ce,se face decontarea,eu ca si angajat trebuie sa duc factura cu cuiul firmei lunar catre angajator? Sau e de ajuns contractul? Multumesc
Decontare cheltuieli cu educația timpurie – sumă de până la 1.500 lei
[ link extern ] /

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Legea 239/2020 mari18ro mari18ro Buna seara! Recent am înțeles ca s-a aprobat legea 239/2020. Îmi puteți da mai multe detalii despre aceasta? Multumesc! (vezi toată discuția)
Legea 239 din 06.11.2020 - cand si in ce situatie se poate aplica ? Ionut H. Ionut H. Buna seara, Lamuriti-ma, va rog cu privire la legea 239 din 06.11.2020. De cateva zile incerc sa ma informez pe acest subiect, sa pot intelege care este ... (vezi toată discuția)
Buna ziua,am citit un articol postat de anaf,din care am.inteles ... Crisidrius Crisidrius Buna ziua,am cutit un articol postat de ANAF,din care am.inteles ca firma angajatoare poate acorda o suma de bani pentru taxa gradinitei daca am un copil ... (vezi toată discuția)