Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna seara,sti cumva daca au intrat in vigoare ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna seara,sti cumva daca au intrat in vigoare normativele legii ...

Buna seara,sti cumva daca au intrat in vigoare normativele legii 239/2020? Normele de aplicare a legii,care sunt? Multumesc
Nu există norme de aplicare.
Sti cumva in baza a ce,se face decontarea,eu ca si angajat trebuie sa duc factura cu cuiul firmei lunar catre angajator? Sau e de ajuns contractul? Multumesc
Decontare cheltuieli cu educația timpurie – sumă de până la 1.500 lei
[ link extern ] /