Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Buna ziua, o persoana cu Contract de activitate ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Buna ziua, o persoana cu Contract de activitate sportiva poate ...

Buna ziua, o persoana cu Contract de activitate sportiva poate avea coasigurati ? Multumesc
BOSKY, utilizator