avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 481 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... Buna ziua . Am depus o plangere impotriva unui avocat ...
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

Buna ziua . Am depus o plangere impotriva unui avocat la comisia ...

Buna ziua . Am depus o plangere impotriva unui avocat la comisia de disciplina acum 2 luni . Din pacate nimeni nu m-a contactat ,
Am sunat si am cerut numar de inregistrare pt plangere . Am contactat personal presedentele comisiei dar fara succes .
In primele zile dupa ce am depus plangerea mi s-a confirmat telefonic ca a ajuns unde trebuie . Acum dupa 2 luni secretariatul Baroului refuza sa imi dea nr de inregistrare, refuza sa imi raspunda la telefon , email , toti refuza sa imi dea ceva explicatii .
Intrebare : Ce pot face ? Unde ma pot adresa mai departe ?
Credeti ca Comisia Centrala a UNBR ma poate ajuta in acest caz ?

Alte discuții în legătură

Doresc sa stiu unde pot sa ma adresez dodorel62 dodorel62 Am facut o plangere unui avocat la decanul baroului dar desi a trecut 1 luna si nu am primit nici un raspuns de la acesta ,as dori sa stiu caror foruri ... (vezi toată discuția)
Bună ziua!dacă într-o instituție publică secretarul refuză ... SorinAsg SorinAsg Bună ziua!Dacă într-o instituție publică secretarul refuză să îmi dea număr de înregistrare pentru un referat/cerere unde pot face plângere și cum ... (vezi toată discuția)