Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Bună ziua. Primăria orașului în care locuiesc a ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Bună ziua. Primăria orașului în care locuiesc a construit ...

Bună ziua. Primăria orașului în care locuiesc a construit un teren de fotbal în cartier, la aprox 4 m de geamul dormitorului meu. Mai mult decât atât, minunatul teren nu are un program de funcționare, asta însemnând ca e deschis NON Stop, gratis, cu nocturnele pornite mereu.. Va puteți imagina cat de liniștite sunt după amiezele mele sau nopțile de vara.. Ce ar trebui sa fac? Cum sa procedez? Am sunat de n ori la politia locala pentru tulburarea liniștii publice, aceștia vin, legitimează persoanele de pe teren și își vad de drum. Va rog, am ajuns cu nervii la limita..
Sesizati oficial autoritatea comisariatului garzii de mediu care are tehnica necesara masurarii pragului fonic