Forum Discuţii juridice [Coronavirus - Covid-19] ... Testarea săptămânală este obligatorie daca am ...
Discuție deschisă în [Coronavirus - Covid-19] Răspunsuri la probleme juridice, fiscale și economice generate de criza actuală

Testarea săptămânală este obligatorie daca am făcut vaccinul?

Testarea săptămânală este obligatorie daca am făcut vaccinul? Aparțin categoriei "Angajat al centrelor pentru bătrâni și copii" Și suntem testati PCR săptămânal și beneficiarii la doua săptămâni.
Crysty158, utilizator
Angajatorul are obligația să asigure securitatea și sănătatea salariaților în toate aspectele legate de muncă.