avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 618 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice [Coronavirus - Covid-19] ... Testarea săptămânală este obligatorie daca am ...
Discuție deschisă în [Coronavirus - Covid-19] Răspunsuri la probleme juridice, fiscale și economice generate de criza actuală

Testarea săptămânală este obligatorie daca am făcut vaccinul?

Testarea săptămânală este obligatorie daca am făcut vaccinul? Aparțin categoriei "Angajat al centrelor pentru bătrâni și copii" Și suntem testati PCR săptămânal și beneficiarii la doua săptămâni.
Ultima modificare: Duminică, 28 Martie 2021
Crysty158, utilizator
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 07:07, 29 Martie 2021
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Angajatorul are obligația să asigure securitatea și sănătatea salariaților în toate aspectele legate de muncă.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Ar fi corect un act normativ prin care sa plătească statul ... CLAUDIU LASCOSCHI CLAUDIU LASCOSCHI Ar fi corect un act normativ prin care sa plătească statul testele PCR negative, iar pe.cele pozitive sa le plătească cei infectati cu Covid-19? Ma ... (vezi toată discuția)
Bună seara! aș vrea să vă întreb dacă, din moment ce vaccinarea ... Absidia Absidia Bună seara! Aș vrea să vă întreb dacă, din moment ce vaccinarea este voluntară și neobligatorie în România, accesul în centrele comerciale doar pe ... (vezi toată discuția)
Buna ziua! tinand cont de decizia luata aseara conform careia ... Dede88 Dede88 Buna ziua! Tinand cont de decizia luata aseara conform careia doar cei vaccinati cu doza completa au voie sa participe la evenimente private... Voiam sa intreb ... (vezi toată discuția)