Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Buna ziua aproximativ acum 2 ani am depus un dosar pt ...
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Buna ziua aproximativ acum 2 ani am depus un dosar pt locuinta ...

Buna ziua as dori sa fac o contestație cu privire la lista de prioritati pt locuinta ANL deoarece am observat nereguli si as avea nevoie informații privind contestația care doresc sa o depun
Nicoleta2190, utilizator