avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 682 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Buna ziua aproximativ acum 2 ani am depus un dosar pt ...
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Buna ziua aproximativ acum 2 ani am depus un dosar pt locuinta ...

Buna ziua as dori sa fac o contestație cu privire la lista de prioritati pt locuinta ANL deoarece am observat nereguli si as avea nevoie informații privind contestația care doresc sa o depun
Ultima modificare: Miercuri, 14 Aprilie 2021
Nicoleta2190, utilizator

Alte discuții în legătură

Locuinta anl - pentru aprobarea dosarului sotii trebuie sa aiba aceeasi adresa de domiciliu? ayleena ayleena Buna seara, As dori sa depun dosar pentru locuinta ANL. Imi spuneti, va rog, daca eu si sotul trebuie sa avem aceeasi adresa in cartea de identitate. ... (vezi toată discuția)
Preluare locuinta anl cu datorii TITA MARIANA TITA MARIANA Buna ziua. Am o prietena care va primii in curand o locuinta anl cu chirie. In aceasta locuinta cei care au stat anterior au fost evacuati pentru ... (vezi toată discuția)
Termen contestare hcl adelina mihut adelina mihut Buna ziua, Intr-o HCL privind aprobarea listei de repartizare a unor locuinte ANL, se precizeaza ca: contestatiile cu privire la repartizarea locuintelor se ... (vezi toată discuția)