Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Ce declaratie se poate folosi pentru prestat servicii ...
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Ce declaratie se poate folosi pentru prestat servicii artistice fara a avea un beneficiu remunerar (doar in scopul expunerii ca artist)?

Buna ziua, va rog sa-mi spuneti ce declaratie se poate folosi pentru prestat servicii artistice fara a avea un beneficiu remunerar (doar in scopul expunerii ca si artist)? Prestatia artistica are loc intr-un restaurant din afara Bucurestiului.

Nu am reusit sa gasesc mai nimic concret online si putin ajutor o sa fie foarte apreciat.

Multumesc pentru timp si considerare, numai bine!
george-neagu, moderator