Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Buna,un prieten are permis de conducere de Italia a ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Buna,un prieten are permis de conducere de Italia a fost prins ...

Buna,un prieten are permis de conducere de Italia a fost prins baut la volan i sa făcut dosar și-a ispășit pedeapsa dar când a fost sa se înscrie la școala pt a face școala de șoferi in România i sa spus ca 5 ani nu are voie ca are cazier.As dori sa știu dacă așa este legea
gina_vsl@yahoo.com, utilizator