Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Bună ziua! Aș vrea să știu dacă un cetățean ...
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Bună ziua! Aș vrea să știu dacă un cetățean poate filma ...

Bună ziua!
Aș vrea să știu dacă un cetățean poate filma in interiorul primăriei.
Vă mulțumesc!
Da, cu acceptul primariei.
Primaria fiind spatiu public si vedem cozi interminabile ,mizerie,nereguli ce se intampla in cadrul primariei trebuie sa cerem acceptul ?