Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Buna seara! Va rog sa mi dati un sfat...in timpul ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Buna seara! Va rog sa mi dati un sfat...in timpul divortului ...

Buna seara! Va rog sa mi dati un sfat...in timpul divortului am luat tabla achizitionata de mine si am dus o sa mi fac in alta parte locuibil ca eram data mereu afara. Acum fostul sot mi a deschis dosar de furt,,,,nu mai am bonuri nimic dar pot dovedi cu extras de cont...el nu a muncit nicaieri...ce pot face?
Veti merge sa dati declaratii si veti spune ce ati zis si aici. Va ia boii de la bicicleta.
Sa va dea Dumnezeu sanatate ca ne ajutati! Seara minunata va doresc!
Nu o sa patiti nimic...
CABINET AVOCAT NICULESCU IONUT, Avocat