avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 197 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Buna seara! Va rog sa mi dati un sfat...in timpul ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Buna seara! Va rog sa mi dati un sfat...in timpul divortului ...

Buna seara! Va rog sa mi dati un sfat...in timpul divortului am luat tabla achizitionata de mine si am dus o sa mi fac in alta parte locuibil ca eram data mereu afara. Acum fostul sot mi a deschis dosar de furt,,,,nu mai am bonuri nimic dar pot dovedi cu extras de cont...el nu a muncit nicaieri...ce pot face?
Cel mai recent răspuns: CABINET AVOCAT NICULESCU IONUT , Avocat 07:51, 26 Aprilie 2021
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Veti merge sa dati declaratii si veti spune ce ati zis si aici. Va ia boii de la bicicleta.
Sa va dea Dumnezeu sanatate ca ne ajutati! Seara minunata va doresc!
Nu o sa patiti nimic...
Ultima modificare: Luni, 26 Aprilie 2021
CABINET AVOCAT NICULESCU IONUT, Avocat

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Furt bicicleta alin2193 alin2193 Buna seara tuturor! Sa va povestesc patania mea si as vrea sa stiu cum pot iesi din asta. Eu lucrez la un magazin cu produse de uz gospadaresc si in dara de ... (vezi toată discuția)
Partaj ContSters233078 ContSters233078 tot eu sunt cu dosarul celalat.....in data de 14 dec 2008 m-am casatorit si am stat la socrii...fostul sot a fost sofer de taxi si eu agent vanzari ...metionez ... (vezi toată discuția)
Instrainare prin vanzare a unui bun comun.... gratyela gratyela Buna ziua....o colega de serviciu m-a rugat sa va adresez o intrebare,legata de familia si bunurile ei,astfel....pe scurt.... ...sotul doamnei e plecat de ... (vezi toată discuția)