Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... buna ziua , am o cunostinta care locuieste int-o zona ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

buna ziua , am o cunostinta care locuieste int-o zona fara energie ...

buna ziua , am o cunostinta care locuieste int-o zona fara energie electrica . vecinul lui si-a platit stalp ca sa se racordeze si nu vrea sa isi dea acordul pentru a se racorda si cunostina mea , in situatia in care aceasta este de acord sa ii plateasca o parte din pretul pe care la platit pentru amplasarea stalpului . se poate adresa instantei cu o cerere de suplinire a consimtamanului , in situatia in care are in ingrijire si o persoana cu diazabilitatii si careia nu ii poate asigura o ingrijire corespunzatoare ?
~ Conținut șters la cerere ~