Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... La cati metri de o cetate obiectiv istoric,se poate ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

La cati metri de o cetate obiectiv istoric,se poate construi? ...

La cati metri de o cetate obiectiv istoric,se poate construi?
Gasiti informatii aici: www.avocatnet.ro/articol_904...
Vedeti in special art.10