avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1870 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Bună ziua. Am un proces la tribunal. Se poate sa ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Bună ziua. Am un proces la tribunal. Se poate sa solicit consultarea ...

Bună ziua. Am un proces la tribunal. Se poate sa solicit consultarea dosarului? Adica sa merg personal sa vad dosarul ?
Ultima modificare: Marți, 4 Mai 2021
IOANA1972, utilizator
Cel mai recent răspuns: IOANA1972 , utilizator 22:30, 4 Mai 2021
Ce calitate aveti in dosar?
Am calitatea de reclamant..
Ultima modificare: Marți, 4 Mai 2021
IOANA1972, utilizator
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Da, cu programare online in prealabil la arhiva instantei.
Mulțumesc frumos!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Cum pot obtine o hotarare definitiva de condamnare pe care am pierdut-o? aurelianhotnogu aurelianhotnogu Buna ziua. In urma cu trei ani mi s-a dat o hotarare definitiva intr-un proces. Din pacate am pierdut hartiile referitoare la dispuneri. Cum pot gasi pe ... (vezi toată discuția)
Comunicare sentinta penala cipriang4s cipriang4s buna ziua pe 7 iunie am avut ultimu termei intr-un proces pana in ziua de azi nu mi-a venit acasa sentinta judecatoreasca,pot sa merg eu la tribunal si sa o ... (vezi toată discuția)
Unde este dosarul dupa ce se da sentinta ? lotuss lotuss Buna ziua,As dori sa vad ce contine dosarul dupa ce s-a dat Sentinta si pina la apel.Unde se afla in acest interval de timp dosarul ? La arhiva ? (vezi toată discuția)