Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Bună ziua. Am un proces la tribunal. Se poate sa ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Bună ziua. Am un proces la tribunal. Se poate sa solicit consultarea ...

Bună ziua. Am un proces la tribunal. Se poate sa solicit consultarea dosarului? Adica sa merg personal sa vad dosarul ?
IOANA1972, utilizator
Ce calitate aveti in dosar?
Am calitatea de reclamant..
IOANA1972, utilizator
Da, cu programare online in prealabil la arhiva instantei.
Mulțumesc frumos!