avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 518 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Pot completa formularul pt redirectionarea impozitului ...
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Pot completa formularul pt redirectionarea impozitului pe venit?

Pot completa formularul pt redirectionarea impozitului pe venit din 2020 daca sunt in concediu medical de aproximativ 4 luni? Are vreo insemnatate aspectul asta?
Multumesc
Ultima modificare: Miercuri, 5 Mai 2021
george-neagu, moderator
Cel mai recent răspuns: george-neagu , moderator 12:22, 5 Mai 2021
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Da, o puteti completa sigur.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Am un pfa si vreau să redirecționez 2% din impozitul pe venit R.Andrei R.Andrei Bună ziua, Am un PFA si vreau să redirecționez 2% din impozitul pe venit către o asociatie non-profit. Ce formular trebuie să completez? Îl pot depune ... (vezi toată discuția)
Faliment ? Robert - Pană Robert - Pană Buna ziua. Am nevoie de indrumare din partea dumneavoastra. In momentul de fata, societatea mea este inactiva din punct de vedere fiscal. Deschisa in 2020, ... (vezi toată discuția)
Care este termenul pentru completarea formularului 230? cum pot ... Ileana Cos Ileana Cos Care este termenul pentru completarea Formularului 230? Cum pot redirecționa procentul stabilit cei care obțin venituri fiscalizate prin declarația unică ... (vezi toată discuția)