Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Pot completa formularul pt redirectionarea impozitului ...
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Pot completa formularul pt redirectionarea impozitului pe venit?

Pot completa formularul pt redirectionarea impozitului pe venit din 2020 daca sunt in concediu medical de aproximativ 4 luni? Are vreo insemnatate aspectul asta?
Multumesc
george-neagu, moderator
Da, o puteti completa sigur.