Forum Discuţii juridice [Coronavirus - Covid-19] ... Se poate pune poprire pe contul pfa privind ajutorul/ ...
Discuție deschisă în [Coronavirus - Covid-19] Răspunsuri la probleme juridice, fiscale și economice generate de criza actuală

Se poate pune poprire pe contul pfa privind ajutorul/ indemnizației ...

Se poate pune poprire pe contul pfa privind ajutorul/ indemnizației conform
OUG 132/2020;? Mulțumesc!
Cornel Vasile, Consilier juridic
Da, se poate pune poprire.