Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Banca poate sa ceara o taxa destinatarului înainte sa ...
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Banca poate sa ceara o taxa destinatarului înainte sa ii fie ...

Banca poate sa ceara o taxa destinatarului înainte sa ii fie transferați niște bani?
Care bancă`? Ce denumire are, și unde își are sediul`?
O banca din Spania BBVA
Dacă cere bani ca să dea credit, e foarte posibil să fie o instituție fantomă, care trage țeapă celui care reușește să îl păcălească.

Locuiți în Spania sau în România`?