Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Bună ziua Am o situație legata de ferratum bank ce ...
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Bună ziua Am o situație legata de ferratum bank ce nu vor sa ...

Bună ziua
Am o situație legata de ferratum bank ce nu vor sa dispună radierea din biroul de credit, eu le am explicat ca datoria este achitata de 3 ani de zile, și ca ei nu au ce sa mai facă cu datele mele, de aceea doresc radierea din biroul de credit plus faptul ca nu mi-au trimis notificări acasă i ai te cu 15 zile de a-mi introduce datele în biroul de credite s.a, iar ei spun ca răspunsul lor este final ca nu or sa ma șteargă deoarece considera ca am fost informat, cu ce lege din GDPR pot face plângere contra lor? Va mulțumesc din suflet pentru ajutor
Buna ziua,
Va puteti adresa CSALB sau depune o plangere la ANPC
[ link extern ] /