Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Bună dimineața am și eu o întrebare la dv am de ...
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Bună dimineața am și eu o întrebare la dv am de plătit o ...

Bună dimineața am și eu o întrebare la dv am de plătit o sumă de 3700lei către o firmă unde am avut un contract de închiriere,pe care în noiembrie 2020 să încheiat am iar din luna ianuarie 2021 achit lunar 300 lei în contul accestei firme .și acum mă trezesc cu executare silită! Ce pot face în acceastă situație? Mulțumesc anticipat
nu prea aveti ce face daca nu aveti o intelegere scrisa pt plata in rate a sumei datorate.