Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... o persoana care a lucrat 19 ani si 6 luni in subteran ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

o persoana care a lucrat 19 ani si 6 luni in subteran , a implinit ...

o persoana care a lucrat 19 ani si 6 luni in subteran , a implinit varsta de 45 de ani, nu poate iesi la pensie ptr ca nu are 20 de ani de subteran.
Poate cumpara perioada de 6 luni ptr a iesi la pensie?
Nu.