Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Am cumparat o masina din Germania,dar am pierdut ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Am cumparat o masina din Germania,dar am pierdut talonul.O pot inmatricula in Romania?

Talon pierdut al masinii din Germania
Am pierdut cartea masinii,nu talonul.Am gresit fara sa vreau

ramqby a scris:

Talon pierdut al masinii din Germania