Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Care sunt procesele ce impun prezenta obligatorie? As ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Care sunt procesele ce impun prezenta obligatorie? As dori sa ...

Care sunt procesele ce impun prezenta obligatorie?
As dori sa stiu ce tip de proces necesita prezenta obligatorie, la modul ca daca esti citat si nu te prezinti primesti amenda sau mandat de aducere, etc...
juventus2020, utilizator
pai, a fost martor, nu parat.
si daca va jucati asa de-a procesele, se poate sa luati amenda dvs.