Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Mama mea a beneficiat de indemnizatie conform legii ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Mama mea a beneficiat de indemnizatie conform legii nr. 189/2000 ...

Mama mea a beneficiat de indemnizatie conform legii nr. 189/2000 alin.C
Eu fiind urmas pot beneficia de legea 130/2020
Numai daca va incadrati intr-una din situatiile mentionate la art. 5 din Decretul-lege nr. 118/1990 alineatele (5)-(8).
Cornel Vasile, Consilier juridic