Forum Discuţii juridice Carte funciară - Cadastru, ... Buna ziua, As dori sa stiu care este posibilitatea de ...
Discuție deschisă în Carte funciară - Cadastru, Intabulare şi alte formalităţi funciare

Buna ziua, As dori sa stiu care este posibilitatea de a ridica ...

Buna ziua,
As dori sa stiu care este posibilitatea de a ridica o constructie pe un teren extravilan declarat faneata.
Va multumesc pentru informatii.
Buna ziua,
In general, pe terenurile extravilane nu se pot ridica constructii, dar exista anumite exceptii si anume, constructia de depozite, frigidere destinate pastrarii produselor agricole, ateliere, gherete, bazine.

O zi frumoasa!