Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Plafonare CAS 2021?
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Plafonare CAS 2021?

Cu resoect! Va rog un raspuns specializat: In acest an plafonare CAS pentru angajatii cu CIM mai este valabila? Ce valoare este,si daca puteti va rog sa-mi dati prevederea legala actuala. Multumesc celor care vor fi amabili!
george-neagu, moderator