Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - impozit pe venitul ... Cat este cota de impozit venit, 1% sau 3 %?
Discuție deschisă în Fiscalitate - impozit pe venitul microîntreprinderilor

Cat este cota de impozit venit, 1% sau 3 %?

Cat este cota de impozit venit 1% sau 3 % in cazul in care o societate are angajati 2 sala riati cu normea intreaga dar au timp redus 80% conform OUG 132/2020? Multumesc anticipat pentru raspuns
george-neagu, moderator
1%.