avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 612 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Buna ziua! Sunt in căutarea unui domn/doamnă ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Buna ziua! Sunt in căutarea unui domn/doamnă avocat/ă de drept ...

Buna ziua!

Sunt in căutarea unui domn/doamnă avocat/ă de drept internațional pentru lămurirea unor aspecte juridice.
Mulțumesc anticipat!
Ultima modificare: Joi, 22 Iulie 2021
Andra Patrichi, utilizator
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 17:07, 22 Iulie 2021
Accesati butonul "consultanti" din campul rosu (in susul paginii) si va alegeti persoana dorita, care daca este disponibila, va poate consilia, contracost.
Puteti lua legatura cu Baroul de avocati din orasul dvs.
In forum nu se fac recomandari.

Puteti alege dvs un avocat din lista consultantilor inscrisi pe Forum
www.avocatnet.ro/Avocat-din-...

sau

puteti alege din tabloul avocatilor din Romania aflat pe site-ul Uniunii Naționale a Barourilor din România
[ link extern ]

ori

puteti apela la cunostinte/prieteni sa va recomande un avocat.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Avocat bucuresti specializat asociatii proprietari VictorArditti VictorArditti Buna seara, Caut un avocat specializat in legislatia asociatiilor de proprietari si cu spete castigate. Bucuresti. (vezi toată discuția)
Jurist Istrian Istrian Buna seara, am si eu nevoie de serviciile unui jurist in Constanta. Imi puteti recomanda pe cineva? (vezi toată discuția)
Intrebare mobbing Elisei22 Elisei22 Buna ziua! Sunt implicata de 1 an de zile intr-un caz de mobbing la locul de munca. Am incercat sa vorbesc cu cei de la sindicat. Dar ei ma intarzie cu ... (vezi toată discuția)