Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Buna ziua! Sunt in căutarea unui domn/doamnă ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Buna ziua! Sunt in căutarea unui domn/doamnă avocat/ă de drept ...

Buna ziua!

Sunt in căutarea unui domn/doamnă avocat/ă de drept internațional pentru lămurirea unor aspecte juridice.
Mulțumesc anticipat!
Andra Patrichi, utilizator
Accesati butonul "consultanti" din campul rosu (in susul paginii) si va alegeti persoana dorita, care daca este disponibila, va poate consilia, contracost.
Puteti lua legatura cu Baroul de avocati din orasul dvs.
In forum nu se fac recomandari.

Puteti alege dvs un avocat din lista consultantilor inscrisi pe Forum
www.avocatnet.ro/Avocat-din-...

sau

puteti alege din tabloul avocatilor din Romania aflat pe site-ul Uniunii Naționale a Barourilor din România
[ link extern ]

ori

puteti apela la cunostinte/prieteni sa va recomande un avocat.