Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Buna ziua!Am intrat in ccc din somaj...pot opta pt ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Buna ziua!Am intrat in ccc din somaj...pot opta pt stimulent ...

Buna ziua!Am intrat in ccc din somaj...pot opta pt stimulent in conditiile astea?sau trebuie ss imi gasesc un loc de munca?
Trebuie sa va gasiti un loc de munca.
Dupa incheierea ccc, vi se va relua somajul pe perioada ramasa. Stimulent puteti primi doar daca va incadrati la un nou loc de munca.