Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Dacă îmi iau concediu fără plata un an conducerea ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Dacă îmi iau concediu fără plata un an conducerea spitalului ...

Dacă îmi iau concediu fără plata un an conducerea spitalului este obligat după întoarcere sa revin pe postul actual.
La revenirea din suspendare, veti ocupa postul avut inainte de suspendare ...