Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Bună ziua dacă în urma unor date greșite nu a-mi ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Bună ziua dacă în urma unor date greșite nu a-mi mai rama ...

Bună ziua dacă în urma unor date greșite nu a-mi mai rama 42 de zile după naștere cum pot proceda ca să beneficieze de concediu creștere copil (am luat înainte de naștere 93 zile și după restul)
In acest caz, depuneti dosarul dupa cele 42 de zile .... daca intrati in CCC ca si salariata , puteti lua CO sau CFP pentru diferenta de zile.