avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 225 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Traduceri Buna ziua! Sunt traducator autorizat si as vrea sa imi ...
Discuție deschisă în Traduceri

Buna ziua! Sunt traducator autorizat si as vrea sa imi fac semnatura ...

Buna ziua! Sunt traducator autorizat si as vrea sa imi fac semnatura electronica. Este posibil? Daca da, care este procedura pentru obtinerea acesteia?

Alte discuții în legătură

Semnatura electronica traducator vertrad2 vertrad2 Buna ziua! As vrea sa stiu cum isi poate folosi mai exact semnatura electronica un traducator. Care este utilitatea sa si in ce situatii? De exemplu, care sunt ... (vezi toată discuția)
Ce fel de act / cerere este necesara pentru a actiona in numele unui ong american in romania alex16ss alex16ss Mentionez ca ONG-ul nu este prezent in Romania si doreste ca eu sa il reprezint prin organizarea unui eveniment, oferindu-mi drepturi depline de a organiza, ... (vezi toată discuția)
Valabilitate autorizatie traducator geol geol ce valabilitate are autorizatia de traducator emisa de Min Just.? Am autorizatie din 2000 dar nu figurez pe lista traducatorilor autorizati postata pe site-ul ... (vezi toată discuția)