avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 253 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Poliţe de asigurare, reasigurare ... Buna seara. Avem circuit in Turcia cu plecare ...
Discuție deschisă în Poliţe de asigurare, reasigurare şi probleme juridice conexe

Buna seara. Avem circuit in Turcia cu plecare 18.08.2021, De ...

Buna seara. Avem circuit in Turcia cu plecare 18.08.2021, De astazi Turcia este in zona rosie de risc Covid, putem folosi asigurarea storno ca sa nu mai mergem? Multumesc
Cel mai recent răspuns: maria1956 , utilizator 18:47, 13 August 2021
~ Conținut șters la cerere ~
Am inteles. Am sa citesc mai cu atentie polita.Multumesc

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Probleme despagupirea pierderii unei chei auto mihaibobei mihaibobei am pierdut una din cheile autoturismului, beneficiez de o asigurare de tip CASCO , am depus toate cele necesare inceperii dosarului , dupa doua zile am primit ... (vezi toată discuția)
Se poate refuza testarea BX BX Daca o firma vrea sa testeze angajatii pentru COVID-19 pot acestia refuza sau exista vreo lege care sa oblige la testare ? Acestia nu au simptome. In mod ... (vezi toată discuția)
Izolarea la hotel scurpin77 scurpin77 Buna ziua. Lucrez in sectia U.P.U. a Spitalului Judetean Suceava si cei din conducerea spitalului au hotarat (datorita Starii de Urgenta si a faptului ca ... (vezi toată discuția)