Forum Discuţii juridice Poliţe de asigurare, reasigurare ... Buna seara. Avem circuit in Turcia cu plecare ...
Discuție deschisă în Poliţe de asigurare, reasigurare şi probleme juridice conexe

Buna seara. Avem circuit in Turcia cu plecare 18.08.2021, De ...

Buna seara. Avem circuit in Turcia cu plecare 18.08.2021, De astazi Turcia este in zona rosie de risc Covid, putem folosi asigurarea storno ca sa nu mai mergem? Multumesc
~ Conținut șters la cerere ~
Am inteles. Am sa citesc mai cu atentie polita.Multumesc